www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
GYÁRTÓMÉRNÖK
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

ELVÁRÁSOK:

  • Gépészeti területen szerzett főiskolai / egyetemi végzettség
  • Forgácsolási technológiák ismerete
  • Sorozatgyártásban szerzett releváns mérnöki tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • CAD tervező rendszer ismerete és gyakorlati tapasztalat (SolidWorks előny)
  • Proaktív, önálló munkavégzési képesség
  • Erkölcsi bizonyítvány

FELADATOK:

  • Termékek gyártásának műszaki irányítása
  • Közreműködés a felmerülő műszaki / gyártási problémák megoldásában
  • Innovatív fejlesztések
  • Gyártószerszámok és berendezések felügyelete, fejlesztése
  • Műszaki, beruházási projektek kivitelezése, felügyelete

ELŐNY:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal