www.cvonline.hu

Gyártómérnök

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Téged keresünk, ha gyakorlatorientált vagy és mérnökként nem a tervező asztal mellett szeretnél kibontakozni, ha szereted az önállóságot, kapcsolatépítést és az egyedi megoldásokat, ha vannak ötleteid és szeretnéd, ha azokat érvényre tudnád juttatni. Mindezt nálunk megvalósíthatod egy segítőkész csapat tagjaként igazán baráti légkörben multinacionális high-tech körülmények között.

Feladatok

  • Folyamatok, termékáramlás, anyagáramlás támogatása, fejlesztése és optimalizálása
  • Összeszerelési folyamatok meghatározása, segédeszközök fejlesztése
  • Gyártási folyamatok kialakítása, standardizálása és fejlesztése
  • Műszaki változások nyomon követése
  • Fejlesztendő területek azonosítása és megoldások, alternatívák biztosítása a gyártási hatékonyságnövelés érdekében
  • Globális gyártási projektek vezetése

Elvárások:

  • Legalább BSc szintű VILLAMOSMÉRNÖK, GÉPÉSZMÉRNÖK, MŰSZAKI MANAGER, MECHATRONIKUS vagy ennek megfelelő releváns felsőfokú MŰSZAKI végzettség
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős és határozott projektszervező- és vezetőkészség

Előnyt jelent

  • LEAN direktívák (Cell design, Visual Management, Kaizen stb.) ismerete
  • Elektronikai gyártástechnológiák ismerete: PCB Assembly, Final Assembly ismerete
  • CAD szoftverek ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol