www.cvonline.hu
Gyártómérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1097265

Mátészalkai gyártó partnercégünk részére kollégákat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Megfelelő és stabil termelési folyamatok megvalósítása, különösen a következő területeken: vékony filmbevonat és ultrahangos mosási technológia
  • A termelési folyamatok folyamatos optimalizálása a minőség javítása és az előállítási költségek csökkentése érdekében
  • Munkautasítások készítése és dolgozói tréningek lebonyolítása
  • Első szintű gyártástámogatás és problémamegoldás
  • A gyártási hibák elemzése és meghatározása, és ellenintézkedések végrehajtása.
  • A gyártásellenőrzési paraméterek meghatározása és elemzése.
  • Közép-,/hosszú távú termelési megfigyelés és ellenőrzés statisztikai folyamatszabályozási módszerek (SPC) segítségével
  • Kísérletek és kiértékelések tervezése és lebonyolítása a termelés technológiai lehetőségeinek, valamint a mérési technikáknak a javítására.
  • Új termékek gyors és hatékony gyártásának az elindítása, biztosítva a hatékony, költségtakarékos, kiváló minőségű folyamatokat, valamint a megfelelő dokumentációkat
  • Zárt interfész és kommunikáció az anyavállalat technológusaival

Elvárások:

  •  Gépészmérnöki, fizikus, vegyész vagy villamosmérnöki végzettség
  •  Aktív angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  •  Analitikus gondolkodás és problémamegoldó készség
  •  Rendszerszemlélet, és folyamat-szintű gondolkodás
  •  Felhasználói szintű számítógépes ismeret, tudományos szoftverek használata
  •  Hatékony csapatmunka
  •  Jó integrációs és kommunikációs készség a gyártóüzem dolgozói felé
  •  Nagyfokú motiváció, sürgősség szem előtt tartása, magabiztos fellépés, megbízhatóság

Előny:

  • Optikai gyártás, vékonybevonatos gőzölési technológia vagy kémiai mosási folyamatok területén szerzett tapasztalat

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Motiváló munkakörnyezet
  • Nemzetközi háttér
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.