www.cvonline.hu

Gyártómérnök

  • A hirdetés 259 napja lejárt

A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja
a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén.
Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel
javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk
munkatársainknak.

Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

A pozíció bemutatása:

A társaságnál folyó termékfejlesztési projektek gyártási igényeinek műszaki támogatása és folyamatos felügyelete.

Munkakör részletezése, feladatok:

  • Gyártási dokumentációk készítése; folyamatok tervezése, bevezetése, ellenőrzése és fejlesztése
  • Folyamatok validálása
  • Munkahelyek kialakítása és elrendezésének meghatározása
  • Gyártástranszferek előkészítése és támogatása
  • Gyártó berendezések üzembe helyezése, minősítése, nyilvántartásba vétele, karbantartási előírások létrehozása. Megelőző és helyesbítő karbantartási intézkedések kezelése
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása, munkavédelmi képviselői feladatok ellátása
  • A termékfejlesztési tevékenység gyártási folyamatának teljes körű támogatása és felügyelete
  • A gyártási folyamatok fejlesztésében és a gyártási szervezet hatékonyságának növelésében való aktív részvétel
  • Gyártási folyamatokkal kapcsolatos műszaki technológiai megoldásokra

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség (egyetem, főiskola)
  • Legalább egy éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnika ismeret,
  • 3D tervező szoftver gyakorlati alkalmazása
  • Minőségirányítási rendszer ismerete
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök:

  • ISO l 3483, FDA 2 1 CFR 820 szabványok ismerete, GMP ismerete
  • Vállalat irányítási rendszer ismerete, használata
  • Solid Works tervező rendszer ismerete
  • Folyamat-fejlesztési tapasztalat
  • Lean ismeretek
  • Logikus rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • Önálló precíz munkavégzés, terhelhetőség, nyitottság a tanulásra

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Változatos, innovatív feladatok
  • Fiatalos csapat
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület

Jelentkezni magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal - bérigény megjelölésével - a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő