www.cvonline.hu

GYÁRTÓMÉRNÖK (Prototípus-gyártási terület)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.31.
Hirdetés azonosító: 1155906

Megbízónk a világ egyik piacvezető, személy-, és haszonjárműipari technológiai beszállító csoportjának magyarországi vállalata. Magyarországon a 200 legnagyobb vállalat közé tartozó gyár közel 20 éves sikeres működése során több lépcsőben bővült, jelenleg a legutóbb megvalósított fejlesztés keretében bevezetett új termékek gyártásának felfuttatása folyik. A vállalat elkötelezett a fejlődési lehetőségek kihasználása, tiszta, biztonságos és hatékony munkahelyek megteremtése és fenntartása iránt. Számára a fejlesztések alapján megfogalmazott célkitűzések sikeres megvalósításához szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Az újonnan induló gyártási terület folyamatainak fejlesztése, gyártásindítás
  • Új termékek bevezetése
  • Vevői kapcsolattartás, vevői látogatások
  • Hibaokok kiszűrése
  • Operátorok, technikusok munkájának koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Dokumentáció kezelés
  • Anyavállalattal történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Külföldi utazások vállalása
  • NPI területen szerzett gyakorlat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, éves bónusz
  • Emelt szintű bejárási támogatás
  • Lehetőség albérleti támogatásra
  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓMÉRNÖK (Prototípus-gyártási terület), Tatabánya környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678