www.cvonline.hu

GYÁRTÓMÉRNÖK (Projektvezetés, Gyártásindítás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 971598

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Próba és prototípus gyártásokon való részvétel, próba gyártás kiértékelése, intézkedések bevezetése
  • Fejlesztések, jobbító javaslatok bevezetése a termelési területen
  • Alvállalkozók támogatása az új berendezés/eszköz kivitelezése közben
  • Alvállalkozók támogatása az új berendezések szerelése esetén
  • Új termékek/gyártó egységek átvétele a beszállítótól, átadás a termelési osztálynak
  • Gyárthatósági elemzések elvégzése új termékek/technológiák esetében
  • APQP folyamatok támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás/visszajelzés a projekt koordinátorok fele
  • Folyamatos kapcsolattartás/visszajelzés a CME fele
  • Lessons learned elkészítése minden project lezárása után, átvezetés a többi futó projektbe
  • Költségkalkulációk készítése alternatív technológiák/megoldások tanulmányozása közben
  • Mérnöki változások bevezetése sorozatgyártásban lévő termékek esetén

Elvárások

  • Felsőfokú szakmai műszaki diploma
  • Angol és/vagy német társalgási szintű nyelvtudás
  • Hegesztő üzemi folyamatok pontos ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓMÉRNÖK (Projektvezetés, Gyártásindítás), Komárom-Esztergom megye