www.cvonline.hu

Gyártómérnök O02gym

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Gyártómérnök

O02gym

Autóipari termelő vállalat megbízásából keresünk Gyártómérnököt gépészmérnök végzettséggel.

Feladatok:

  • Adott gyártóterületen a termelés folytonosságának biztosítása;
  • Felmerülő problémák kivizsgálása, megoldása, kiküszöbölése;
  • Karbantartási dokumentációk naprakészen tartása;
  • Folyamatos fejlesztések, hatékonyságnövelési és költségcsökkentési akciók kidolgozása, megvalósítása;
  • Részvétel új termék bevezetésben;
  • Együttműködés a kapcsolódó részlegekkel;
  • Felelősség a gyártási folyamatok fejlesztéséért.

Tapasztalat:

  • Gépészmérnök végzettség;
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat autóipari gyártócégnél;
  • Erős angol nyelvismeret szóban és írásban;
  • Jó szervezőkészség;
  • Automatizálási ismeretek (PLC, Robot);
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol