www.cvonline.hu

Gyártómérnök (megmunkálás)

  • A hirdetés 910 napja lejárt
Multinacionális termelő vállalat megbízásából keresünk Gyártómérnököt megmunkáló területre, erős CNC ismeretekkel.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Megmunkáló üzemben a termelés folytonosságának biztosítása;
  • Felmerülő problémák kivizsgálása, megoldása, kiküszöbölése;
  • Karbantartási dokumentációk naprakészen tartása;
  • Folyamatos fejlesztések, hatékonyságnövelési és költségcsökkentési akciók kidolgozása, megvalósítása;
  • Részvétel új termék bevezetésben;
  • Együttműködés a kapcsolódó részlegekkel.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú műszaki végzettség

Tapasztalat:
  • Gépészmérnöki végzettség;
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret;
  • Magas szintű CNC kezelési ismeretek és tapasztalat;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Nyelvismeret: Angol, társalgási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: SZ02gy

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés