www.cvonline.hu

Gyártómérnök / Gyártástechnológus

  • A hirdetés 987 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó vállalat részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Aktív részvétel fejlesztési projektek irányításában,
Projektek gyártástechnológiai támogatásának biztosítása,
Új gépsorok telepítésének, működtetésének műszaki támogatása,
Új termékek előállítási költségeinek optimalizálásában való részvétel,
Műszaki előírások, dokumentációk elkészítése, változtatások bevezetése,
A termeléshez szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzésének támogatása.

Követelmények:

Műszaki diploma (preferált: Villamos-, mechatronikai v. gépészmérnöki végzettség)
Aktív német nyelvtudás

Előny:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Projektvezetői tapasztalat
Angol nyelvtudás
SAP ismeretek

Munkavégzés helye:

Veszprém, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatások
Rugalmas munkaidő

Ideális pályázó:

Megbízható, jó kommunikációs képességgel rendelkező jelölt jelentkezését várjuk.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség