www.cvonline.hu

Gyártómérnök (Fröccsöntés) - Pápa (Ref.szám: HM-655)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.04.09.
Hirdetés azonosító: 896956

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok napi szintű támogatása
  • Fröccsöntő gépek technológiai felügyelete
  • Új szerszámok beüzemelése
  • Szerszámmódosítások, javítások koordinálása
  • Fröccsöntési gyártástechnológiai folyamatok fejlesztése, gyártósori layout tervezése
  • Folyamatelőírások és javaslatok tétele
  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Műszaki dokumentációk készítése és folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fröccsöntési gyártási tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

 Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Pápai Ipari Parkban működő, amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-655-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő