www.cvonline.hu
Gyártómérnök (Budaörs)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.05.
Jelentkezési határidő: 2014.03.07.
Hirdetés azonosító: 663855
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, autóipari szektorban működő ügyfelünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÓMÉRNÖK (BUDAÖRS)
az autóipar, fröccsöntés területére.

Feladatai:
- A magyarországi üzemben a gyártás támogatása
- 4-6 hónapos USA-beli kiküldetés, részvétel az üzem munkájában
- Szerves együttműködés a fröccsöntési, műanyagfeldolgozási folyamatokban
- Cellákban történő gyártási folyamat támogatása
- Termelésben és tervezésben felmerülő problémák feltérképezése, megoldása

Követelmények
- Villamos- vagy gépészmérnöki felsőfokú végzettség
- Minimum 5 éves gyártásban szerezett tapasztalat
- Az ANGOL nyelv magabiztos, tárgyalási szintű ismerete
- Gyártásban szerzett tapasztalat
- Előnyt jelent: fröccsöntési, automatizálási, programozási (PLC), préselési tapasztalat

A sikeres jelölt személyiségét jellemzi:
- Ember- és vevőközpontú gondolkodásmód
- Nyitottság a kétkezi, fizikai munkára, változatosságra
- Proaktív, vállalkozói szellem
- Generalista szakmai hozzáállás