www.cvonline.hu

Gyártómérnök (Alumínium formázó terület)

  • A hirdetés 752 napja lejárt

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk számára keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Gyártómérnök

(Alumínium formázó terület)

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok kialakítása és folyamatos fejlesztése;
  • Gyártási és műszaki dokumentációk készítése;
  • Gyártási mutatók (BTS, selejt, FTT, OEE, PPM stb.) nyomon követése és folyamatos fejlesztése;
  • Gépek, berendezések telepítése, műszaki átvétele;
  • Fejlesztési feladatok, hibamegelőzési módszerek kidolgozása;
  • Gyártási költségek csökkentése;
  • Design váltások mérnöki támogatása;
  • Gyártóterület műszaki támogatása.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma;
  • Keményforrasztási technológiában szerzett tapasztalat;
  • Automata forrasztógépek működtetésében szerzett tapasztalat;
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyök:

  • Alumínium csövek keményforrasztásában szerzett tapasztalat;
  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Core Quality tools (APQP, SPC, control plan, FMEA stb.) ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer;
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely;
  • Magasan képzett szakmai csapat;
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció megnevezésével!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol