www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 743113
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális, TIER1-es autóipari beszállító Partnercégünk folyamatosan bővülő, fiatalos csapatába keresünk tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyártómérnök

Feladatok:

  • gyártási folyamatok fejlesztése,
  • termelés támogatása technikai és folyamat oldaról,
  • gépátvételekkel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • munkautasítások, karbantartási utasítások készítése,
  • folyamatok optimalizálása,
  • PPAP, FMEA, Control Plan, R@R készítés,
  • Lean bevezetésében való részvétel.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség - előny: autógépész szakirány,
  • 5 éves releváns mérnöki, multinacionális autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • PLC, robot programozási háttér,
  • erős angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeret,
  • eredményorientáltság és értékközpontúság,
  • kreativitás és nyitottság az újra.

Amit a cég ajánl:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobile: +36 30 730-25-46
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC