www.cvonline.hu

Gyártóeszköz projektvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.10.28.
Hirdetés azonosító: 962675

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk Gyártóeszköz projektvezető munkatársat

Feladatok:

- Gyártóeszközökkel kapcsolatos belső megrendelési igények kezelése
- Egyedi gyártóeszközök, félautomata és automata -szerelő és mérőberendezés koncepciók kidolgozása, műszaki specifikációk elkészítése
- Ajánlatok kiértékelése
- Berendezések megrendelési folyamatának lebonyolítása
- A tervezési folyamat során a mérföldkövek ellenőrzése, jóváhagyások lebonyolítása
- Projektek követése, riportok készítése
- Üzembe helyezés, átadás/átvétel koordinálása
- Kapcsolattartás magyarországi és külföldi partnerekkel, új partnerek keresése

Elvárások:

- Gépész vagy mechatronikai mérnöki végzettség
- Egyedi gyártóeszközök specifikáció írásában szerzett tapasztalat
- Automata szerelés és méréstechnikában való jártasság
- Projektvezetéssel kapcsolatos területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
- 3D tervezőprogram ismerete
- Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Önállóság és eredményorientáltság
- Jó szervezőkészség
- Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
- Rugalmasság

Amit kínálunk:

-Multinacionális környezet
-Folyamatos fejlódési és karrierlehetőség
-Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a