www.cvonline.hu

Gyártóeszköz fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 1336 napja lejárt

Feladatok:

  • Gyártóberendezések, készülékek és szerszámok mechanikai, pneumatikus, elektromos fejlesztése;
  • Gép konstrukciós projektek irányítása, gyártóeszköz beszerzések esetén részvétel a külső beszállítók számára készített specifikáció elkészítésében;
  • Megvalósíthatósági vizsgálatok elkészítése idő és költségkalkulációval, gyártóberendezések elkészítésének koordinálása, gépátvétel, üzembe helyezés;
  • Termékdokumentációk (műszaki rajz, gépkönyv, stb) elkészítése és egyéb gyártási dokumentációk (PFMEA, DFMEA, PFC, CP, karbantartási és munkautasítások) kidolgozása,
  • Az általa fejlesztett gyártóberendezésen a mérnöki, karbantartói és operátori személyzet első oktatása, kutatási fejlesztési projektekben való részvétel, sorozatgyártás támogatása, meglévő gyártóberendezések optimalizálása.

Elvárás

  • Felsőfokú gépész, villamos vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Géptervezésben és fejlesztésben, szerszámtervezésben szerzett tapasztalat (min 3 év)
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • ProEngineer (vagy AutoCAD, SolidEdge) átfogó és alapos ismerete
  • Tárgyalási német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt!)
  • Autóipari tapasztalat
Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő