www.cvonline.hu

GYÁRTÓESZKÖZ FEJLESZTŐ (6333)

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség
•hasonló területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
•tárgyalóképes németnyelv-tudás
•számítógépes ismeretek
•kezdeményezőkészség, nagyfokú önállóság, együttműködési képesség
•kiváló kommunikációs készség
•pontos, precíz munkavégzés
•terhelhetőség

Előny:
•autóipar területén szerzett tapasztalat
•angol nyelv ismerete
•vállalatirányítási rendszer ismerete
•PLC ismeretek
•Catia, Solide Edge, ProE, E-PLAN ismerete
•projektvezetői ismeretek

Feladatok:
•új termékek bevezetéséhez és változásokhoz szükséges szerszámok, gépek és berendezések gyártatása
•szerszám-, és vizsgálóeszköz koncepciók fejlesztése
•megvalósíthatóság jóváhagyása
•kísérleti darabok gyártása
•munkatársak, karbantartók oktatása
•termék felfutás támogatása
•kapcsolattartás külső beszállítókkal, műszaki támogatás, felügyelet
•ajánlatok értékelése műszaki és gazdasági szempontból
•műszaki leírások készítése
•műszaki dokumentáció (3 D modellek, hidraulika-, pneumatika-, elektromos-, karbantartási tervek) készíttetése
•projektek önálló vezetése
•folyamat FMEA elkészítése, aktualizálása

Juttatások:
•bér megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a Link megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.