www.cvonline.hu

GYÁRTÓESZKÖZ-FEJLESZTŐ (6272)

  • A hirdetés 1294 napja lejárt

Feladatok:
•új termékek bevezetéséhez és változásokhoz szükséges szerszámok, gépek és berendezések gyártatása
•szerszám-, és vizsgálóeszköz koncepciók fejlesztése
•megvalósíthatóság jóváhagyása
•kísérleti darabok gyártása
•munkatársak, karbantartók oktatása
•termék felfutás támogatása
•kapcsolattartás külső beszállítókkal, műszaki támogatás, felügyelet
•ajánlatok értékelése műszaki és gazdasági szempontból
•műszaki leírások készítése
•műszaki dokumentáció (3 D modellek, hidraulika-, pneumatika-, elektromos-, karbantartási tervek) készíttetése
•projektek önálló vezetése
•folyamat FMEA elkészítése, aktualizálása

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség
•hasonló területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
•tárgyalóképes németnyelv-tudás
•számítógépes ismeretek
•kezdeményezőkészség, nagyfokú önállóság, együttműködési képesség
•kiváló kommunikációs készség
•pontos, precíz munkavégzés
•terhelhetőség

Előnyt jelent:
•autóipar területén szerzett tapasztalat
•angol nyelv ismerete
•vállalatirányítási rendszer ismerete
•PLC ismeretek
•Catia, Solide Edge, ProE, E-PLAN ismerete
•projektvezetői ismeretek

Bérezés:
•megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég. Az észak-nyugat magyarországi vállalat egy nemzetközi konszern tagja, gumi és műanyag csatlakozástechnikai elemeket gyárt az autóipar számára. A 10.000 m2-en működő gyár közel 1000 főnek biztosít munkalehetőséget.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Önéletrajzokat:
E-mail cím megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig