www.cvonline.hu

GYÁRTÓEGYSÉG VEZETŐ - autóipar

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 992364

Megbízó partnercégünk multinacionális autóipari beszállító vállalat. Alapvető célkitűzése hatékony vállalati gazdálkodás keretei között az autóiparban előírt magas minőség megtartása, fejlesztése, továbbá a szállítások pontos teljesítése. Ennek megfelelően nagy hangsúlyt fektet a minőségbiztosítási folyamatokra, a gyártás megbízhatóságára és a költséghatékonyságra. A kitűzött célok eléréséhez fejleszti szervezetét, ezért felvételre keres az autóipari gyártásban jártas vezető szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Ön az operációs vezető közvetlen munkatársa, irányítja a felelősségi körébe tartozó gyártó egységet (Profit center) és biztosítja annak optimális működését.
  • A termelési- és az üzemi mérnökségi szervezet vezetése, támogatása , (130-150 fő)
  • A termelési terv és program és az elvárt pénzügyi célkitűzések teljesítése
  • Költségterv kidolgozása és előterjesztése jóváhagyásra, a mennyiségi és minőségi elvárások teljesítése
  • A vállalati célokban meghatározott termelési, hatékonysági, minőségi, pénzügyi és egyéb mutatók elemzése, az elvárt értékek teljesítése és javítása
  • A gyártóegység képviselete a vevőknél, minőségi problémák kezelése, a gyártás és a vevői kapcsolattartás területén foglalkoztatott minőségbiztosító mérnökök irányítása
  • A gyártóegység operatív tervezésének irányítása, termelési programok meghatározása
  • Munkaerő-tervezés, munkatársak kiválasztásában való aktív részvétel
  • Az ipari mérnökséggel együttműködésben: folyamatoptimalizálás, lean szemlélet megvalósítása a termelésben, új gyártástechnológiák, új szervezeti formák és korszerű gyártási módszerek alkalmazása
  • Rendszeres jelentések készítése, vezetőségi értekezleteken való részvétel

Elvárások

  • Mérnöki diploma ( gyártástechnológia, gyártásmenedzsment, minőségbiztosítás vagy kapcsolódó szakirány)
  • Angolnyelv-tudás, írásban és szóban
  • Autóipari gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetési tapasztalat
  • Magas személyes energia- és teljesítményszint
  • Célorientált, önálló döntéshozatali képesség, együttműködést támogató vezetési stílus

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Jelentős sikerpotenciál továbbfejlődési szakaszban lévő vállalatnál
  • Feladat- és felelősségarányos juttatási csomag

A munkavégzés helye

Közép-Magyarország/Észak-Alföld

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓEGYSÉG VEZETŐ - autóipar, Közép-Magyarország/Észak-Alföld