www.cvonline.hu

Gyártó üzem takarító

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1155210

Multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Közlekedő utak műgyanta padló tisztítása
  • Ráülős és gyalog kíséretű padló súroló gép kezelése
  • Munkaterület tisztítása kézi erővel (seprű, felmosó)

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános)
  • Jó fizikum (nehéz fizikai munkaáról van szó)
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Bejelentett, hosszútávú munkaviszony
  • Modern üzemben történő munkavégzés
  • 1 műszakos munkarend (H-P; 5:40-13:50)
  • Próbaidő alatt HETI fizetés (2 hét)

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a feltüntetett e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió