www.cvonline.hu

Gyártó mérnök

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Komárom-Esztergom megyei autóipari cég felvételt hirdet

gyártó mérnök

pozícióba

Alkalmazás feltétele:

  • Gépészmérnöki végzettség (gépgyártástechnológiai, vagy szerszám technológiai szakirány)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Microsoft Office ismerete
  • AutoCad és 3D szoftver ismerete

Előny:

  • Szerszám tervezési, javítási ismeret
  • Nyomásos öntészeti vagy  műanyag fröccsöntési ismeret
  • ISO/TS 16949 Minőségirányítási rendszer ismerete
  • Lean ismeretek

Feladatok:

  • Szerszám management támogatása
  • Gyártási folyamatok tervezése, fejlesztése
  • Gyártási dokumentáció készítése, karbantartása
  • Döntés előkészítésekhez elemzések készítése
  • Reklamációk kivizsgálása,
  • Új projektek támogatása
  • Változásértesítők kezelése

A munkakör betöltéséhez szükséges személyiségi jelek:

  • Analitikus gondolkodás,
  • Önképzési hajlandóság, rugalmasság
  • Céltudatos, önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság

Bér: megegyezés szerint

Jelentkezés: a lenti e-mail címre küldött magyar és angol nyelvű önéletrajzzal!

Minden jelentkezőnek visszajelzünk!

Munkavégzés helye Komárom-Esztergom megye
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Komárom-Esztergom