www.cvonline.hu

Gyártó mérnök

  • A hirdetés 425 napja lejárt

Munkavégzés helye: Pest megye

Partnerünk világszerte 12 országban jelen lévő vállalat, amely Japán egyik legnagyobb autóipari beszállítója. A mintegy 1800 négyzetméteres üzemben személyautók utasterének elemeit gyártják. A magyarországi alkatrészgyártó üzemet 2015-ben indították, melynek folyamatos fejlesztése miatt bővítik csapatukat.

feladatok:

    Gyártási folyamatok meghatározása és optimalizálása

    A termelésben jelentkező műszaki problémák kezelése

    Continuous improvement projektek tervezése, lefolytatása

    Termék életciklus változások lekövetése

    Gyártási dokumentációk karbantartása

    Technikai változások beépítése a folyamatba

    Vevői követelmények, változások kezelése

    Darabjegyzékek karbantartása

    Együttműködés a társosztályokkal, termékfejlesztéssel

elvárások:

    Gyártás területen szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat

    Műszaki végzettség (diploma előny)

    Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

    Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség

    Jó kapcsoltteremtő és kooperációs képesség

    Mérnöki gondolkodás

Amit kínál:

    Multinacionális vállalati környezet

    Versenyképes bérezés

    Folyamatos fejlődési lehetőség

Amit az Enloyd kínál:

    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés