www.cvonline.hu
Gyártmánytervezési vezető (Referenciaszám: PJ4129)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.30.
Jelentkezési határidő: 2016.02.01.
Hirdetés azonosító: 1010696
lejárt

Ügyfelünk klasszikus értékrendet képviselő, a szakmaiságra nagy hangsúlyt helyező közepes méretű termelővállalat, amely hosszú évek óta előkelő helyet foglal el fémipari termékek tervezésében és gyártásában. Konstrukciós csapatuk élére keressük

Gyártmánytervezési vezető

munkatársukat.

Feladatok:

  • gyártmánytervezési osztály irányítása
  • termékek konstrukciójának kidolgozása
  • vállalat versenyképességét biztosító gyártmánytervezési folyamatok kialakítása, bevezetése vagy fejlesztése
  • társosztályok támogatása konstrukciós kérdésekben
  • részvétel a cégcsoport kutatás-fejlesztési tevékenységében

A pozíció betöltéséhez ideálisan szükséges:

  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • fémipari területen szerzett tapasztalat, fémipari technológiák ismerete
  • tervezési tapasztalat
  • emberek irányításában szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • tervezőprogramok felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye: Heves megye

Ügyfelünk családbarát munkahely. Szakmailag komplex feladatokat és nyugodt, stabil hátteret kínál leendő munkatársának a szakmailag színvonalas munkáért cserébe. Versenyképes alapbér, cafeteria rendszer, egészségbiztosítás és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás továbbá 13.havi fizetés és vezetői prémium alkotja a kompenzációs csomagjukat.

További részletek felől érdeklődjön bátran a kapcsolattartónál!

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezejében a pozíció nevének megjelölésével küldje el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére, a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió