www.cvonline.hu

Gyártmányfejlesztő konstruktőr

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1098692

Vasútmodellek és fémjátékok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő győri Partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • - Gyártmányok tervezése, és a szükséges konstrukciós módosítások elvégzése
  • - Gyártmányok tervezésének előkészítése és a kiszállításig történő, egy Projekt keretein belül történő koordinálása
  • - A konstrukcióhoz szükséges dokumentációk beszerzése, felülvizsgálata, továbbá annak gyárthatóságának vizsgálata
  • - A konstrukció elkészítése, 3D modellek 2D rajzok, valamint a darabjegyzék elkészítése
  • - A projekt koordinálás részeként kiemelkedő feladat a többi osztályokkal (gyártás előkészítés, beszerzés, termelés, minőség ellenőrzés) az állandó együtt működés
  • - A konstrukció változások végrehajtása, ledokumentálása

Elvárások:
  • - Felsőfokú műszaki (gépész) végzettség
  • - CATIA/ CAD ismeret
  • - felhasználói szintű számítógép ismeret
  • - német vagy angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • - SAP ismeret
  • - szakmai tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.