www.cvonline.hu

GYÁRTHATÓSÁGI MÉRNÖK (vas- és acélöntvények)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 760740

Link megjelenítéseimages/editor/1340896725.jpg" border="0" width="300" />

Megbízónk vevőkörében méltán elismert multinacionális Tier1 autóipari beszállító. Korszerű vas- és acélöntvény gyártó kapacitással rendelkezik, amelyhez jelentős méretű CNC megmunkáló üzem kapcsolódik. A növekvő vevői megrendelések magas színvonalú teljesítéséhez gyártókapacitását a közelmúltban bővítette.  A bővítéssel megalapozott piaci lehetőségek kihasználásához az alábbi munkakörbe keresünk öntészeti szakembert:

FELADATOK

  • A beérkező ajánlatkérések tárgyát képező öntvények gyárthatóságának elbírálása, szükség esetén javaslattétel a termék módosítására, műszaki egyeztetés a vevőkkel, a termék specifikáció kölcsönös jóváhagyása
  • A gyártásához szükséges gyártástechnológiák kidolgozása
  • A gyártástechnológia és gyártási folyamat dokumentálása
  • A meglévő termékek specifikációjának és technológiájának fejlesztése a minőség és gyártás kihozatal javítása céljából
  • Együttműködés az új termék bevezetésért felelős projektvezetővel/vevővel és az öntödei gyártó területekkel, koordinációs feladatok

ELVÁRÁSOK

  • Öntő/kohómérnöki végzettség, vagy öntéstechnológiai tapasztalat
  • Vas/acél öntéstechnológiai ismeretek
  • Stabil kommunikációs angol nyelvtudás szóban és írásban

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci és szakmai környezet
  • Versenyképes javadalmazási rendszer

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Tatabánya környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTHATÓSÁGI MÉRNÖK (vas- és acélöntvények), Tatabánya környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése