www.cvonline.hu

Gyártervező mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.01.08.
Hirdetés azonosító: 950251

Multinacionális gépgyártó Partnerünkhöz keresünk szakembert Gyártervező mérnök pozícióba.

Feladatok:

- új termékek gyártásához, illetve kapacitás bővítéshez szükséges új beruházások és folyamatoptimalizálások tervezése, lebonyolítása
- fejlesztési tervek elkészítése
- berendezések átalakításának, automatizálásának tervezése és teljes lebonyolítása
- folyamatos kapcsolattartás a gyártóval, időterv és büdzsé betartatása

Elvárások:

- felsőfokú műszaki elsősorban gépészmérnöki végzettség
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- 2-3 év mérnöki tapasztalat, PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
- projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat
- előny német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- innovatív munkakörnyezet
- fejlődési lehetőség
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a