www.cvonline.hu

Gyártásvezető(SM-5803)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 668691
lejárt

A gyártás operatív feladatainak szervezése, optimális működtetése
Termelési tervek határidőre történő teljesítése a mennyiségi és minőségi elvárásoknak megfelelően
A területre vonatkozó hatékony erőforrás-gazdálkodás
Beosztott munkatársak irányítása, ellenőrzése, fejlesztése
A gyártás szakmai felügyelete, operatív irányítása
Folyamatfejlesztésben való aktív részvétel
Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárás:
Felsőfokú műszaki végzettség
Termelési terület (elsősorban gépipar vagy elektronika) vezetésében szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
Jó szervező és problémamegoldó képesség
Határozottság, vezetői készségek
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Integrált vállaltirányítási rendszer ismerete

Előny:
3 évnél több, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
IFS ERP rendszer ismerete

Amit nyújtunk:
Versenyképes jövedelem
Változatos és kreatív feladatok

Kategória
Mérnök / Műszaki
Munkavégzés helye