www.cvonline.hu
Gyártásvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.19.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1180826

Alumínium nyílászárók, homlokzati elemek gyártásához munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok szervezése, irányítása és felügyelete
  • A rendelkezésre álló gépek, berendezések optimális elrendezésének és rendszerbe illesztésének meghatározása
  • A vonatkozó termelési és határidős tervek teljesítésének betartatása és ellenőrzése.
  • Felelősség hatósági és vevői követelmények követésében, gyártási előírások betartatása
  • A gyártási részleg hatékony munkavégzésének, fegyelmének felügyelete.
  • Beosztott munkatársak irányítása, megfelelő oktatások biztosítása, valamint motiválása, szakmai fejlődés elősegítése
  • A gyártásközi és szerelési munkafolyamatok felügyelete, eltérések észlelése esetén intézkedés
  • Kapcsolattartás a projektfelelőssel a felmerülő gyártási problémák konstruktív kezeléséhez
  • A gyártásban felmerülő minőségi problémák hatékony és konstruktív kezelése
  • Beszámolási kötelezettség a vezetőség felé

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 5-10 év vezetői tapasztalat alumínium nyílászárók, homlokzati elemek gyártásában
  • magabiztos német vagy angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • önállóság, pontosság és precizitás a munkavégzés során
  • magabiztos fellépés
  • képes hatékonyan irányítani, motiválni, ellenőrizni a munkatársak munkavégzését
  • jó kommunikációs képesség és probléma megoldásra való törekvés

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • cafetéria
  • év végi prémium
  • fix alkalmazás egy nemzetközileg elismert vállalatnál
  • munkába járás térítése
  • igény esetén szállás biztosítása vagy támogatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.