www.cvonline.hu
Gyártásvezető (Referenciaszám: PJ3870)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.14.
Hirdetés azonosító: 971467
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyártásvezető

Feladatok:
- A termelésben dolgozó közel 90 fős gárda munkájának a megrendelői igények szerinti tervezése
- Riportálás a cég vezetés számára
- Kapcsolattartás a megrendelőkkel és társosztályokkal

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább 2 éves vezetői tapasztalat

- Minőségbiztosítási ismeretek
- Műszaki rajz olvasási képesség
- Gyakorlatias és logikus gondolkodásmód

Előny:
- Idegen nyelv ismerete
- Autóiparban szerzett tapasztalat

Kérjük, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.