www.cvonline.hu

Gyártásvezető O02gyv

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Gyártásvezető

O02gyv

Komárom- Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Gyártásvezetőt.

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok fejlesztésének biztosítása minőségügyi és költséghatékonysági szempontból;
  • Együttműködés a termelés vezetőkkel a tervezésben és a gyártási programok végrehajtásában;
  • A termelési ütemterv és a kapacitás folyamatos ellenőrzése;
  • Határidők betartatása, hatékony és eredményes munkavégzés biztosítása;
  • Figyelemmel kísérni a gyártási mérföldköveket és határidőket, hogy azok megfeleljenek a vevői elvárásoknak;
  • A vezetőség tájékoztatása a termelési mutatókról, valamint folyamatos fejlesztési tervek kidolgozása;
  • Új termékek és termékmódosítások bevezetésének támogatása;
  • Az új gyártóeszközök beszerzésének és az új folyamatok bevezetésének támogatása;
  • A termelési csapat vezetése, és munkájának szakmai támogatása;
  • Gyártási folyamatok optimalizálása a selejt csökkentés érdekében;
  • Szakmai támogatás nyújtása a területen dolgozó mérnököknek.
Elvárások:
  • Felsőfokú mérnöki végzettség;
  • Legalább 3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Autóipari szabványismeret, tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • SAP, MS Office ismeret;
  • AutoCAD ismeret;
  • Utazási hajlandóság;
  • Határozott fellépés, eredményorientáltság.

Önéletrajzát a lenti  e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő