www.cvonline.hu

Gyártásvezető mérnök

  • A hirdetés 634 napja lejárt

 A Celitron Medical Technologies Kft. kiváló minőségű sterilizáló gépeket fejlesztő és gyártó cég, orvosi és kórházi hulladékkezelési technológia piacán kíván globálisan növekedni új megoldások kifejlesztésével.

Növekedési céljaink elérése érdekében, új munkaerőt keresünk

pozícióba.

Feladatok

  • Aktuális gyártási tervek elkészítése
  • Gyártás ütemezése
  • Termékváltozások, verziók nyomon követése és a gyártási tervek frissítése
  • Termelési terv elkészítése és aktualizálása a vevői igények, az anyagellátási helyzet és a termelés információi alapján
  • Gyártási terv teljesülésének folyamatos ellenőrzése és jelentése
  • Gyártásoptimalizálás
  • Beosztottak napi tevékenységének tervezése és szervezése
  • Napi szintű kapcsolattartás a termeléssel és a társosztályokkal

Elvárások

  • Gépész-üzemmérnöki egyetemi végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Többéves, gyártásvezetés területén szerzett releváns tapasztalat
  • Erős MS Office felhasználói ismeretek
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Munkavégzés helye

Vác

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció, valamint bérigény feltüntetésével, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol