Gyógynövény készítmények gyártására-csomagolására szakosodott labor méretű kisüzem keres

Gyártásvezető

(HF 9-6409)

munkatársat.

Feladatok:

  • Termelés irányítása, bonyolultabb termelési folyamatokban való részvétel,
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • Minőségi elvárásoknak való megfelelés biztosítása (ISO).

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • 2-3 éves önálló releváns termelési tapasztalat,
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Önálló, érdekes munka,
  • Barátságos környezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Munkavégzés nappali, egy műszakban.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szekszárd,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát küldje a „HF 9-6409”-es referenciaszám és pozíció feltüntetésével az alábbi email címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

     Link megjelenítése