www.cvonline.hu

Gyártástervező

  • A hirdetés 697 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő műanyagirpari gyártó partnercégükhöz keresünk munkavállalót az alábbi munkakörben:

Győrben.

Feladatok:

  • A visszaigazolt vevői megrendelések alapján, az optimális termelési program összeállítása és folyamatos karbantartása.

  • Gyártás ütemezése az emberi- és gépi kapacitások, valamint a hatékonyság figyelembevételével.

  • Kapacitástervezés.

  • Prioritások meghatározása.

  • Gyártással történő egyeztetés kapacitásokról és alapanyagokról, a gyártási határidők kommunikálása.

  • A termékek gyártási idejének folyamatos ellenőrzése, kalkulációk készítése.

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség.

  • Minimum 2-3 éves magabiztos gyártásprogramozási tapasztalat fröccsöntés területén.

  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és irásban.

  • SAP vagy BaaN PPS-moduljának ismerete.

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

  • Cégszintű, globális gondolkodásmód.

  • Precíz, önálló munkavégzés

    Amit kínálunk:

  • Hosszútávú sperspektíva egy folyamatosan fejlödő cégnél.
  • Versenyképes juttatások.
  • Felelösségteljes, önálló munkakör.
  • Azonnali munkakezdés.
  • Külföldi betanulási lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Győr

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő