www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
GYÁRTÁSTERVEZŐ
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

Az Alcoa-Köfém Kft. nemesvámosi telephelyén fő tevékenységünk a fémmegmunkálás, emellett palettánkon a szerszámgyártás, valamint a különleges ötvözetek hőkezelése is megtalálható.

Repülőgépipari és egyéb ipari felhasználásra készülő termékeinket - titán szegecsek, valamint kívül-belül menetes meneterősítő betétek több fajtája - számos különleges anyagból (szénacél, rozsdamentes acél, titán, illetve speciális ötvözetek), és különleges technológiával gyártjuk. Gépparkunkban főként esztergák, köszörűk, présgépek, menethengerek és egyéb célgépek találhatók.

Az üzem jelenleg 180 fővel működik, de további bővítéseket tervezünk mind termékkörben, mind pedig létszámban.

FELADATOK:

  • Gyártás ütemezése, gyártási programok készítése a rendelések alapján
  • Gyártáshoz szükséges dokumentációk elkészítése
  • Szerszámok, alap- és segédanyagok szükségletének meghatározása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, termeléssel és társterületekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyártástervezésben (sorozatgyártás), anyaggazdálkodásban szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Office programok és integrált vállalati irányítási rendszer magabiztos kezelése
  • Problémamegoldó képesség
  • Erkölcsi bizonyítvány

ELŐNY:

  • Logisztikai végzettség
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás

        A munkavégzés helye Nemesvámos.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal