www.cvonline.hu

Gyártástervező

  • A hirdetés 880 napja lejárt
Multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk GYÁRTÁSTERVEZŐ munkatársat Heves megyei munkavégzésre!

Feladatok:
  • Karbantartási terv kidolgozása
  • Géptelepítések koordinálása
  • Gépek folyamatos működésének biztosítása
  • Felelősség elektronikai biztonsági rendszerek gyártósoraiért
  • Költségmegtakarítás- és kapacitás-tervezés
  • Stratégiai mutatószámok ellenőrzése és javítása
  • Munkautasítások létrehozása
  • Termelési folyamatok és eszközök definiálása
  • Reportálás külföldi vezető részére

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (előny: német nyelvismeret)
  • Határozottság
  • Talpraesettség
  • Önállóság

Amit partnerünk kínál:
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki