www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTERVEZŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 847597

Egyedi gépalkatrészek, nagy pontosságú precíziós forgácsolt gépalkatrészek, készülékek gyártásával foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • vevői megrendelések folyamatos nyomon követése
  • gyártási kapacitás összehangolása a megrendelői igényekkel
  • gyártási tervek elkészítése, ütemezése
  • folyamatos kapcsolattartás a gyártás irányítójával
  • munkalapok készítése
Elvárások:
  • műszaki területen szerzett végzettség
  • minimum 2 éves forgácsolt alkatrészgyártási tapasztalat
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvismeret
  • SAP vagy egyéb vállaltirányítási rendszer ismerete
  • önálló, eredményorientált munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság
  • proaktív személyiség
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés
  • dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kihívásokkal teli munkakör
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény és a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Győr