www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
GYÁRTÁSTERVEZŐ
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Gyártástervezésben (sorozatgyártás), anyaggazdálkodásban szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Office programok és integrált vállalati irányítási rendszer magabiztos kezelése
  • Problémamegoldó képesség
  • Erkölcsi bizonyítvány

FELADATOK:

  • Gyártás ütemezése, gyártási programok készítése a rendelések alapján
  • Gyártáshoz szükséges dokumentációk elkészítése
  • Szerszámok, alap- és segédanyagok szükségletének meghatározása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, termeléssel és társterületekkel

ELŐNY:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal