www.cvonline.hu

Gyártástervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.02.21.
Hirdetés azonosító: 690507

Német multinacionális gyártó partnerünk logisztika csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Vevői megrendelések fogadása és feldolgozása, folyamatos kapcsolattartás a vevővel
- Gyártásprogramozás (hosszú- illetve rövidtávú gyártási tervek elkészítése)
- A gyártáshoz szükséges alap- és segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítása (beszállítókkal való kapcsolattartás, alkatrész lehívás)
- Készáru kiszállítások ütemezése
- Aktív részvétel a verzióváltásokban és új termék bevezetési projektekben
- Göngyöleg biztosítása a készáru-kiszállításhoz
- Leltárak koordinálása
- Kapcsolattartás a központi logisztikai szervezettel
- Megrendelések, gyártási tervek SAP-ban történő rögzítése

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Min. 2-3 év releváns, gyártási logisztika területen szerzett gyakorlat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás - francia nyelvtudás előnyt jelent
- Átfogó logisztikai ismeretek
- Magabiztos SAP ismeretek (WM, MM, PP)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Kihívásokkal teli munkakör
- Stabil, hosszú távra szóló munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a