www.cvonline.hu

Gyártástervező

  • Company_icon SCS Stahlschmidt
  • Location_icon Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Cégbemutató:

Az SCS Stahlschmidt Cable Systems Magyarország Kft. 1993 óta működő, 2015 óta 100% német tulajdonban lévő tatabányai cég.  A szervezet fő profilja az autóipar számára gyártott bowdenek, húzókötelek előállítása, melyek az alábbi funkciók ellátását szolgálják: ülések mozgatása, billentése, ajtónyitó szerkezetek reteszelése, külső visszapillantó tükrök mechanikus mozgatása, napfénytető roló mozgatása. A vállalat több, mint 20 éves fennállása során alapvető fontosságúnak tartotta/tartja a folyamatos megújulást és a vevők teljes körű kiszolgálását.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • A termelési műveletek és a gépszintű üzemi kapacitások megértése
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat (gyártás vagy logisztikai területen)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Képesség folyamatosan változó nagy mennyiségű adatkezelésére
  • Pontos, precíz munkavégzés

Feladatok:

  • Termelés összes folyamatának átlátása/megértése
  • A gyártási kapacitás optimális szervezése a vevői igénye/megrendelések alapján
  • Megfelelő ütemezés (részletes ütemezése gép- és operátor szinten)
  • Az SAP gyártástervező moduljában szereplő adatok karbantartása
  • Kommunikáció mind a logisztikával (igények kezelése) mind a termeléssel pontos és professzionális módon
  • Gyártási munkaszámok kezelése (kiadása, nyomon követése, visszavételezése)
  • Anyagmozgások figyelemmel kísérése

Előny:

  • SAP szoftverismeret (gyártástervező modul)
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil hosszútávú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Tanulási, képzési lehetőség
  • Kihívásokban gazdag feladatok

Munkavégzés helye: Tatabánya

A jelentkezés során magyar nyelvű szakmai önéletrajzot és motivációs levelet várunk az alábbi email címre.

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai szakértő
Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű