www.cvonline.hu

Gyártástervező

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

QP – IPARTÖRTÉNELEM A JÖVŐBEN

Magyarország legfejlettebb régiójában egyedi gépek, berendezések gyártásával foglalkozó QP Zrt. keres munkatársat Győrben az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok:

  • Termeléstervezési folyamat kialakítása és működtetése
  • Tervezés, gyártásütemezés a határidők figyelembevételével
  • Szabad gépkapacitások nyomon követése, optimalizálása
  • Kiválasztott projektek 100 %-os monitoringja
  • Gyártási programban bekövetkező változások kezelése
  • Kapcsolattartás kooperációs partnerekkel
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárás:

  • Műszaki szakirányú végzettség
  • Jártasság műszaki rajzok (gépész) olvasásában
  • Forgácsolási eljárások ismerete
  • MS Office magabiztos kezelése (Excel, Word, Outlook)
  • Precíz pontos munkavégzés

Előny:

  • Bármely vállalatirányítási rendszer használat
  • Tapasztalat gyártás előkészítési területen
  • Termelésben (egyedi) szerzett tapasztalat
  • Jó szervezőkészség

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, gyakorlati tudás fejlesztése (karrier lehetőség)
  • Hosszútávra szóló munkalehetőség, biztos háttér egy dinamikus cégnél
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag, Cafetéria, teljesítmény bónusz
  • Azonnali kezdési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy lendületes csapat tagja lenni, akkor várjuk a jelentkezését az alábbi email címre.

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő