www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTERVEZŐ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1095712
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk a világ vezető öblösüveggyártójaként, több mint száz éve készít tiszta, fenntartható, márkaépítő üvegcsomagolást számos, a világ legismertebb élelmiszer- és italmárkájának. Globálisan 80 gyártási üzemben, 27000 alkalmazottat foglalkoztat. Lehetőség van a világ különféle nemzetiségű munkatársaitól tanulni, illetve velük együtt dolgozni. A kollégák minden nap úgy érezhetik, hogy a munkájuk értéket teremt. A vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésre. Ha csatlakozik a csapathoz, olyan munkaadóra talál, amely támogatja a közösséget, amelyben élnek és dolgoznak a kollégák.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Békés megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Dinamikus és sikeres csapat
  • Érdekes, kihívásokat nyújtó, igényes munka nemzetközi környezetben

FŐBB FELADATAINK LESZNEK:

  • Megteremteni az egyensúlyt az értékesítési igények és a termelési kapacitások között
  • Összesíteni a kereskedelmi igényeket és ez alapján megtervezni a hatékony gyártási folyamatot
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Fejleszteni az üzleti folyamatokat a Lean Six Sigma elvek mentén

AMIT ELVÁRUNK:

  • Néhány éves hasonló területen multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági vagy mérnöki végzettség
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Projekt menedzser tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Analitikus gondolkodásmód

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Lean Six Sigma ismeret

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti email címre.

Köszönjük!

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya