www.cvonline.hu

Gyártástervező

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi munkakörbe:

Pozíció leírása:

Vevői megrendelések alapján a gyártástervek elkészítése, gyártásütemezés;
Gyártási igények lekérdezése;
Folyamatos termelés elősegítése a helyes tervezéssel;
Napi szintű kapcsolattartás a társterületekkel, a hozzátartozó termelési terület vezetőivel.

Követelmények:

Gyártócéges tapasztalat termeléstervezésben, de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
Min. középfokú műszaki végzettség
Magabiztos MS Office használat

Előny:

Vállalatirányítási rendszer ismerete
Angol nyelvtudás
Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

Siófok, Somogy megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Cafeteria már próbaidő alatt
Bónusz
Fejlődési lehetőség

Kategória Gyártás / Termelés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Régió Siófok, Székesfehérvár