www.cvonline.hu

Gyártástervező

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 1024261
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Multinacionális partnerünk számára keresünk az alábbi munkakörbe kollégát:

Feladatok:

  • A napi/heti/havi termelési (vulkanizálási) tervek létrehozása az ellátási lánctól kapott értékesítési előrejelzések, illetve a termelési terv alapján
  • A gyári termelési terv optimalizálásának koordinációja
  • Az alapanyag megfelelő időben rendelkezésre állásának biztosítása
  • Öntőformák biztosítása a napi/heti termelési tervhez
  • A gumiabroncs felépítési tervének elkészítése a gyártó csapat számára
  • A rendelkezésre álló készlet mennyiségének figyelése, valamint terv készítése az összes gépre vonatkozóan
  • Napi, heti összetett követelmény elkészítése a keveréshez a megfelelő időpontban
  • A szünet vagy más leállás által okozott hibák jelzése, szükség esetén a gyártási terv módosítása
  • A hiányzások és gépleállások megvitatása a gyártó csapattal, a berendezések ütemezése ennek megfelelően
  • Segítségnyújtás a komponensek összepárosításában
  • Naprakész változások javaslata és megvalósítása ideiglenes specifikációváltozások esetén

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: műszaki végzettség)
  • Néhány éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség és szervezési képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés és képesség egyszerre több feladat koordinálásában
  • Projekt management
  • Megfelelő időgazdálkodás képesség

Elvárások:

  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, attraktív juttatási csomag
  • Utazástámogatás
  • Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőségek
  • High-tech, magasan automatizált, modern munkakörnyezet
  • Lehetőség egy zöldmezős beruházásban való részvételre
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya