www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTERVEZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1007690

Fejér megyei, neves járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás, kiszállításhoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Termelési tervek készítése, készletelemzés
  • Vevői igények feldolgozása
  • Mérnöki változtatások nyomon követése, új termékek tömeggyártásba való átültetése
  • Belső kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Elemzések, kimutatások készítése, prezentálása a vezetőség felé
  • A vállalat külső képviselete: központi értékesítési irodákkal, szállítmányozókkal

Elvárások

  • Felsőfokú (logisztikai, műszaki) főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Utazásra való hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati csúcstechnológiával működtetett környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (negyedéves bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás, lakhatási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (nyelvi és szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTERVEZŐ, Fejér megye