www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTERVEZŐ (SAP PP modul és angol/német nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.16.
Hirdetés azonosító: 1041811

Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyártási feladatok többszintű tervezése
  • Gyártási területeket átfogó tervezés az erőforrások (gépkapacitás, alkatrész, munkaerő, stb.) optimális felhasználásának figyelembe vételével

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP PP (termeléstervezés modul) ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Excel haladó szintű ismerete a gyakorlatban
  • Precíz munkavégzés, logikus gondolkodás, gyors helyzetfelismerő és jó problémamegoldó képesség, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • LEAN ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTERVEZŐ (SAP PP modul és angol/német nyelvtudással), Fejér megye