www.cvonline.hu
Gyártástervező (Referenciaszám: PJ4804)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1071922
lejárt

Siófoki műanyagipari multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Gyártástervező

Feladatok:
- Gyártási tervek elkészítése a vevői igények figyelembe vételével
- Folyamatos termelés elősegítése a helyes tervezéssel
- Gyártási igények lekérdezése
- Napi szintű kapcsolattartás a társterületekkel, a hozzátartozó termelési terület vezetőivel

Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség
- Termelési területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
- Magabiztos MS Office használat

Előnyt jelent:
- Felsőfokú végzettség
- Vállalatirányítási rendszer (Navision és/vagy SAP) ismerete
- Angol nyelvtudás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.