www.cvonline.hu
Gyártástervező (Referenciaszám: PJ3819)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.11.17.
Hirdetés azonosító: 963245
lejárt

A világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójának móri termelőegységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyártástervező

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- Termelési terv készítése vevői igények, az anyagellátási helyzet és a termelés információi alapján
- Heti, havi gyártási terv készítése

- A gépek és emberi erőforrások kihasználásának maximalizálása, a raktárkészlet optimalizálása
- Termelési tevékenység nyomon követése és jelentések készítése
- Kiszállítások ütemezésének támogatása
- Gyártási rendelések kiadása, nyomon követése és koordinálása
- Aktív közreműködés az időszakos leltárak alkalmával
- ERP alapadatok karbantartása

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Minimum középfokú végzettség
- 2-3 éves gyártástervezői tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Analitikus készség és rendszerszemléletű gondolkodás

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag, bónusz
- Bejárási vagy albérlet támogatás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szalay-Horváth Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az agnes.szalay-horvath@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.