www.cvonline.hu

Gyártástervező (Referenciaszám: FE-220)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.02.05.
Hirdetés azonosító: 878322

Elvárások:

  • Azonos területen szerzett többéves tapasztalat
  • SMT gyártási folyamatokban szerzett ismeret előny
  • SAP-MRP rendszer ismeret
  • MS Office felhasználói szintű ismerete – erős Excel
  • Lean szemlélet
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, kezdeményező készség, rugalmasság
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs és döntéshozó képesség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Feladatok:

  • SMT sorok hatékony és optimális gyártási tervének összeállítása a vevői igényeknek és a gyári belső irányelveknek megfelelő ütemezésben (karbantartások, alkatrész rendelkezésre állások, stb.)
  • Széria és projekt igények alapján heti, illetve havi gépi/emberi erőforrás igény előrejelzések előkészítése
  • Alkatrész változások ki- és befuttatásának koordinálása
  • A gyártás logisztikai folyamatainak követése, ellenőrzése
  • SMT belső készleteinek monitorozása, megfelelő szinten tartása, eltérés esetén akciók meghatározása
  • Szoros kapcsolattartás a társterületekkel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés!
  • Széleskörű béren kívüli juttatások (bejárás-, ill. albérlet-támogatás, étkezési hozzájárulás, cafeteria stb.)
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia, nemzetközi tapasztalatszerzés lehetősége!
  • A kiváló munka elismerése (bónusz)
  • Szakmai- és nyelvi képzések, tréningek és tanfolyamok

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai, multinacionális háttérrel rendelkező, neves autógyáraknak elektronikai alkatrészeket beszállító – Magyarországon 1998 óta jelen lévő – cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-220-as referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő