www.cvonline.hu

Gyártástervező / Planner

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 916411

  Termeléstervező

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Alapanyagoknak a termeléshez való szükséglet szerinti számítása, biztositása
  • Folyamatos anyagszükséglet-anyagfelhasználás ellenörzése gyártási rendelések anyagfelhasználás ellenőrzése, javitása
  • Termelési rendelések nyitása, nyomonkövetése, lezárása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal (termelés, beszerzés, mérnökség, minöségbiztositás, logisztika, ügyfélkapcsolat)
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Többlet anyagkészlet csökkentése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum3 év gyártásban, gyártástervezésben szerzett tapasztalat
  • Logikus gondolkodás
  • Office ismeretek (excel, access), Oracle ismerete előny

Nyelvtudás:

Társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre.