www.cvonline.hu

Gyártástervező / Planner

  • A hirdetés 861 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Termelés tervezése és irányítása a vevői megrendelések alapján, megrendelések változásának figyelemmel kísérése;
Alapanyagok és félkész termékek rendelkezésre állásának figyelemmel kísérése, a diszpozícióval és beszerzéssel kapcsolatos folyamatok felügyelete;
Késztermékek diszpozíciója, rövidtávú gyártási programok elkészítése optimális mennyiség meghatározásával;
Nettó szükséglet és biztonsági készlet meghatározása;
Szoros kapcsolattartás a gyártási területtel és az anyacéggel.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (pár éves releváns tapasztalattal esetlegesen kiváltható)
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Néhány éves logisztikai és/vagy termeléstervezői tapasztalat gyártó cégnél

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási rendszer (13. havi bér, cafeteria, 100%-os bejárástámogatás)
Hosszú távú munkalehetőség
Stabil, bővülő vállalat

Ideális pályázó:

Agilis, proaktív
Csapatjátékos

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...