www.cvonline.hu

Gyártástervező mérnök

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.09.25.
Hirdetés azonosító: 816111

Folyamatosan fejlődő multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat Gyártástervező mérnök pozícióba.

Feladatok:

- Termelési folyamatok és eszközök meghatározása
- Kapacitás-tervezés koordinálása,költségmegtakarítás
- Munkautasítások létrehozása
- Géptelepítések koordinálása
- Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
- Karbantartási terv meghatározása

Elvárások:

- Felsőfokú mérnöki végzettség
- Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
- Önállóság és terhelhetőség,határozott fellépés,kezdeményező készség
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a